Ulusal Psikoloji Öğrencileri Kongresi’nin Ardından…

wp5533b116 wpd0bbabdf_06Bu yıl 18. si düzenlenen ulusal psikoloji öğrencileri kongresinin ev sahipliğini İzmir Ekonomi Üniversitesi yaptı. Dün (07.07.2013), ben ve sevgili meslektaşım Uzm. Psk. Aslı Soyer de psikoloji öğrencileriyle paylaşımlarda bulunabilmek üzere oradaydık.

20 kişilik bir katılımcı ekibiyle, An’ın Gerçekliği: Terapide “Şimdi ve Burada” başlıklı  bir çalışma grubu düzenledik. Türkiye’nin çeşitli üniversitelerinden ve Kıbrıs’tan katılımcılarımız vardı.

Müstakbel meslektaşlarımızla bir arada olmak benim için oldum olası çok kıymetli olmuştur. Kendi öğrencilik yıllarımı, benim tercihlerimi psikoterapistlikten yana kullanmamda emeği geçen hocalarımı hatırlar, onların bizlere verdiklerini bizimle beraber yürüyeceklere aktarmaktan büyük mutluluk duyarım. Hele bir de onların istekliliğini, çabalarını ve yaratıcılıklarını görmek beni yaptığım işe daha da bağlar.

Başta bizi son derece güler yüzlü bir şekilde ağırlayan kongre düzenleme ekibine ve tüm katılımcılarımıza teşekkürlerimle…

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s